Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA
obraz

Pracownia Testów Psychologicznych jest już na LinkedIn, serwisie społecznościowym specjalizującym się w kontaktach zawodowo-biznesowych. Będziemy publikować tam posty dotyczące nowych testów i szkoleń, informacje branżowe, a także wiadomości o wydarzeniach, w których bierzemy udział.

Zachęcamy do zaglądania na stronę: https://www.linkedin.com/company/practest/?viewAsMember=true

obraz

W dniach 9-12 lipca 2019 na Uniwersytecie w Bazylei (Szwajcaria) odbyła się 41. edycja corocznej konferencji organizowanej przez Międzynarodowe Stowarzyszenia Psychologów Szkolnych (41st annual conference of the International School Psychology Association). Tematem przewodnim konferencji było hasło „Wspieranie nauki przez całe życie”, które podkreśla misję ISPA polegającą na promowaniu społecznego, emocjonalnego i poznawczego rozwoju dzieci oraz młodych dorosłych poprzez aktywności podejmowane w szkole i lokalnych społecznościach na całym świecie.

obraz

W dniach 1-5 lipca 2019 odbywał się w Moskwie 16 Europejski Kongres Psychologiczny zorganizowany przez Europejską Federację Towarzystw Psychologicznych (EFPA).  W tegorocznym Kongresie wzięły udział osoby aż z 82 państw. Nie zabrakło również delegatów z Polski, a Pracownię reprezentowały Urszula Brzezińska i Joanna Stańczak.

obraz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty Pracowni wersję FCZ-KT(R) przetłumaczoną na język ukraiński.

obraz

17 czerwca 2019 w Instytucie Psychologii UJ odbyła się V Krakowska Konferencja Diagnostyczna organizowana jak co roku przez Zarząd Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Pracownię Testów Psychologicznych PTP. Tegoroczna konferencja miała nieco inną formułę niż w latach poprzednich i była poświęcona „Zastosowaniu metod standardowych w rozwiązywaniu problemów diagnostycznych”.

obraz

Na przełomie maja i czerwca 2019 Pracownia wzięła aktywny udział w 19tym kongresie Europejskich Towarzystw Psychologii Organizacji i Pracy (The European Association for Work & Organizational Psychology EAWOP), który odbył się w Turynie. Tegoroczny kongres odbywał się pod hasłem „Working for the greater good Inspiring people, designing jobs and leading organizations for a more inclusive society”.

obraz

W połowie czerwca uczestniczyliśmy w 28. Ogólnopolskiej Konferencji Psychologii Rozwojowej, tym razem pod tytułem „Wielokontekstowość rozwoju: tradycja i nowoczesność” organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Psychologii Rozwoju Człowieka na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Mieliśmy przyjemność aż trzy razy wystąpić przed uczestnikami konferencji.

Zapraszamy na kolejną już konferencję z cyklu „Diagnoza w praktyce psychologicznej” pt. „Uwarunkowania i przykłady dobrej praktyki diagnostycznej”, która odbędzie się w dniach 13 – 14 września 2019 roku w siedzibie Uniwersytetu SWPS w Warszawie.

obraz

W ostatni czwartek gościliśmy w Lublinie, na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na uroczystości nadania tytułu Doktora Honoris Causa KUL Panu Profesorowi Johnowi Ravenowi.

Secondary menu

płatności obsługuje payu