Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Zawiadamiamy, że od dnia 1 marca 2020 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. zaprzestaje sprzedaży komercyjnej jednostek badawczych (bez raportu) na platformę Epsilon.

Jednocześnie informujemy, że zarejestrowane konta Epsilon służące  do wykonywania badań bez raportu (tzw. „konta studenckie”) pozostaną aktywne.  Oznacza to, że cały czas będą Państwo mieli dostęp do wyników wykonanych już badań oraz zachowają możliwość wykorzystania środków powiązanych z Państwa kontem.

obraz

Z przyjemnością informujemy, że objęliśmy patronatem medialnym VI Interdyscyplinarną Konferencję Psychologiczną „Burza Mózgów".

Konferencja adresowana jest do studentów i doktorantów oraz wszystkich osób zainteresowanych psychologią. „Burza Mózgów” jest okazją do zaprezentowania swojego dorobku naukowego oraz wyników prowadzonych badań z zakresu wszystkich działów psychologii i dziedzin pokrewnych. Wydarzenie odbędzie się 4 kwietnia 2020 roku na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Szczecińskiego.

obraz

Wszystkich specjalistów  zainteresowanych szkoleniami ze stosowania i interpretacji testów psychologicznych zachęcamy do zapoznania się z listą i harmonogramem szkoleń: https://www.practest.com.pl/szkolenia-2

Część naszych szkoleń przeznaczonych jest wyłącznie dla psychologów, którzy mogą w ten sposób rozwijać swoje umiejętności związane ze stosowaniem konkretnych testów z kategorii C. Do zakupu narzędzi z kategorii C uprawnione są wyłącznie osoby po ukończonych studiach magisterskich z psychologii.

obraz

Z przyjemnością informujemy, że 8 stycznia br. nasz kolega Radosław Wujcik uzyskał stopień doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Tytuł rozprawy: Zastosowanie teorii odpowiadania na pozycje testowe i modeli diagnostycznych w celu poprawy trafności testów stosowanych w diagnozie psychiatrycznej dzieci i młodzieży. Na przykładzie narzędzi do diagnozy ADHD i ASD.
Promotor: prof. dr hab. Tadeusz Pietras
Promotor pomocniczy: dr Łukasz Mokros

obraz

Nie masz pomysłu na prezent pod choinkę? Dla dzieci mamy szeroki wybór mądrych i ciekawych książek, a także gry i zabawki edukacyjne – od miękkich książeczek dla maluchów, przez kompendium wiedzy dla dzieci, powieści dla nastolatków, pomoce do nauki języków, aż do kolorowanek, gier planszowych, łamigłówek, klocków lego i … Nie sposób wszystkiego wyliczyć!

Dla dorosłych też na pewno coś u nas znajdziesz – poradniki, książki popularnonaukowe, coś o jodze, coś o kotach, coś o wychowywaniu dzieci, ale także pozycje książkowe dla tych, którzy wolą się pośmiać.

obraz

Przez ostatnie dwa dni w Pracowni Testów Psychologicznej PTP odbywało się szkolenie „Pomiar inteligencji emocjonalnej i kompetencji społecznych”.

Uczestnicy mieli wyjątkową okazję uzyskać wiedzę bezpośrednio od najlepszego specjalisty z zakresu badań nad inteligencją emocjonalną i kompetencjami społecznymi, ponieważ szkolenie prowadziła prof. Anna Matczak, autorka wielu spośród omawianych na szkoleniu testów i kwestionariuszy.

obraz

Koniec roku 2019 w Pracowni Testów Psychologicznych PTP upływa pracowicie: adaptacja testu ABAS-3 jest już na ostatnim etapie produkcji, tworzymy nową wersję testu APIS-Z(R) (ze zmodyfikowanymi zadaniami i nowymi normami) oraz nową normalizację testu CISS.

Planowane terminy wydania:

obraz

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępny nowy podręcznik z polskimi normalizacjami do testu BVRT, w tym – z nowymi normami dla osób dorosłych w wieku 18-79 lat.

Zwracamy uwagę, że do końca 2019 roku cena podręcznika nie ulegnie zmianie względem poprzedniego wydania. Zachęcamy do skorzystania z okazji do tańszego zakupu.

Więcej informacji: https://www.practest.com.pl/benton-test-pamieci-wzrokowej-bentona

obraz

Warto przed Mikołajkami zajrzeć do naszej księgarni Symptomy. Mamy bogaty wybór mądrych i ciekawych książek dla dzieci i młodzieży, a także mnóstwo gier i zabawek edukacyjnych.

Zobacz: https://www.practest.com.pl/katalog/ksiazki-dla-dzieci-i-mlodziezy

Zapraszamy także do naszej księgarni stacjonarnej na ul. Belwederskiej 6a w Warszawie!

Secondary menu

płatności obsługuje payu