Aktualności:

WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Z przyjemnością informujemy, że Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego objęła patronatem XXIII Kongres Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/neuropsychologiakliniczna/

obraz

Z przyjemnością informujemy o wydaniu wyczekiwanych podręczników do testu Leiter-3:

  • podręcznika oryginalnego,
  • polskiej normalizacji,
  • tabeli norm (polska normalizacja).

obraz

Wszystkich, którzy korzystają z naszych testów na platformie Epsilon lub planują  zacząć jej używać, z przyjemnością informujemy, że wdrożyliśmy kolejny test na platformę – BDI-II.

obraz

W związku z napływającymi do nas prośbami o możliwość korzystania z podręczników do testów psychologicznych w okresie zawieszenia działania bibliotek na uczelniach wyższych, postanowiliśmy udostępnić wyłącznie do celów dydaktycznych wybrane podręczniki w formacie PDF.

Dostajemy od Was sygnały, że wobec nowej i trudnej sytuacji związanej z pandemią, w której wszyscy próbujemy się odnaleźć, także jako profesjonaliści, poszukujecie różnych rozwiązań zwiększających elastyczność w pracy z Waszymi pacjentami i klientami. Pracować stacjonarnie? Prowadzić badania komputerowo, ale pod nadzorem? A może przejść na badania online? – to ważne pytania, które stawiają sobie psychologowie,  w tym również Ci, którzy zajmują się diagnozą.

obraz

W związku z napływającymi do nas prośbami o pomoc w udostępnieniu podręczników do testów psychologicznych w okresie zawieszenia działania bibliotek na uczelniach wyższych, informujemy że pracujemy nad takim rozwiązaniem.

Planujemy udostępnienie wybranych podręczników w formacie PDF, wyłącznie do celów naukowo-dydaktycznych, na czas zwiększonego zagrożenia epidemiologicznego.

obraz

Informacja prosto z naszego magazynu – dwa spośród trzech podręczników do Leiter-3 są już wydrukowane!

Jak można się naocznie przekonać, dwa podręczniki:

Dokładnie rok temu dr Aleksandra Jaworowska i mgr Joanna Niedziela przeprowadziły pierwsze szkolenie ze stosowania i interpretacji Skal Inteligencji i Rozwoju IDS-2. Od tego czasu odbyły się aż 22 szkolenia i to nie tylko w siedzibie Pracowni, ale także w różnych miastach. W sumie wzięło w nich udział 427 psychologów.

obraz

Promocja -15% obowiązuje w dniach 12 marca – 17 kwietnia 2020 r. i obejmuje wszystkie książki, gry i zabawki, przy sprzedaży internetowej przez stronę https://www.practest.com.pl/ksiegarnia-symptomy. Zamawiając online należy wpisać kod rabatowy: WIOSNA.

Promocja nie dotyczy testów psychologicznych. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki.

W trosce o zdrowie naszych klientów Zarząd Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Sp. z o.o. postanowił, że począwszy od 12 marca do 13 kwietnia 2020 r.:

  • odwołujemy wszystkie organizowane przez nas szkolenia.
  • zamykamy naszą stacjonarną Księgarnię Symptomy.

Secondary menu

płatności obsługuje payu