Boże singielki

Dzielne dziewczyny idą do nieba...same?

Boże singielki
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Dzieża Wiesława
Tytuł oryginalny:
Single di Dio. Le brave ragazze vanno in paradiso... da sole?
Wydawca:
Rok:
2012
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-7823-030-4
Format:
12.5x19.5cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
101
19.90zł


Kim jest Boża singielka? Jest kobietą, wierną i zaangażowaną, znajdującą się w sytuacji, na którą nie ma wpływu, jednak stara się stawić jej czoła z wiarą i szczyptą ironii.

Świat Bożej singielki to świat uczuć, których wielu oczekuje i jednocześnie się ich obawia. To świat niezgody na powszechną poprawność lansowaną przez mass media. Nie zna zredukowania do towaru uczuć ani ciała, akceptuje (pomimo trudu), że życie jest także oczekiwaniem. Ta książka oświetla nieco ten świat, pomaga go obserwować, i w nim uczestniczyć. Autorka opisuje go niemal z czułością i poddaje do przemyślenia kilka ważnych kwestii.

Paola Lazzarini, urodzona w Turynie, jest socjolożką i formatorką. Po przebyciu drogi intensywnego zaangażowania społecznego w Caritas i w licznych stowarzyszeniach wolontariatu, od kilku lat współpracuje z Urzędem Krajowych Formacji Chrześcijańskich Stowarzyszeń Robotników Włoskich (ACLI). Obecnie mieszka w Cagliari. Po raz pierwszy napisała tego typu książkę, przeżywszy długi okres osobistego doświadczenia jako „Boża singielka”.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu