Centrum cyklonu. Badanie przestrzeni wewnętrznej

Centrum cyklonu. Badanie przestrzeni wewnętrznej
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Przekład:
Lorenc Maciej
Tytuł oryginalny:
Centre of the Cyclone: Looking Into Inner Space
Wydawca:
Rok:
2016
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-88922-52-7
Format:
15.0x21.0cm
Oprawa:
Twarda
Liczba stron:
282
54.00zł

„Doznania mistyczne, odmienne stany świadomości, doświadczenia satori-samadhi i podróże na LSD zmuszają ekspertów do zrewidowania dotychczasowych teorii dotyczących funkcjonowania mózgu i umysłu. Pokazują, że musimy rozszerzyć nasze obecne hipotezy i uwzględnić w nich owe niezwykłe przeżycia. Niniejsza książka opiera się na założeniu, że ludzki mózg jest czymś w rodzaju wielkiego biokomputera. Jego właściwości nie zostały jeszcze w pełni wyjaśnione i zrozumiane. Brakuje nam również wiedzy o synchronizowaniu różnych biokomputerów podczas operacji grupowych. W przypadku określonych jednostek i grup niektóre właściwości mogą zostać określone tylko w ograniczonym stopniu.

W krainie umysłu to, co uważamy za prawdziwe, jest prawdziwe lub staje się prawdziwe w granicach odkrywanych empirycznie i eksperymentalnie. Owe granice są dalszymi przekonaniami, które należy przekroczyć. W krainie umysłu nie istnieją żadne granice. Jest to
jedno z moich najważniejszych przesłań na temat podróży wewnętrznych wywołanych za pomocą LSD, medytacji, hipnozy, terapii Gestalt, pracy grupowej, badań nad snem, samotnością-izolacją- zamknięciem lub jakiejkolwiek innej metody. Centrum cyklonu opowiada właśnie o tego rodzaju doświadczeniach.”

(fragment książki)

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu