Dobble. Auta 3 (4+)

Dobble. Auta 3 (4+)
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
ISBN:
590-26-50611-84-9
Format:
13.1x13.0cm
Oprawa:
Twarda
69.95zł

Spójrz na pierwszą kartę, którą trzymasz w ręku oraz na tę, która leży na środku stołu. Znajdź na nich wspólny symbol, nazwij go i szybko pozbądź się swojego kartonika. Teraz następny! Tylko nie zwątp, każda karta łączy się z inną zawsze tylko jednym symbolem!

Tematyczna seria Dobble nawiązująca do bajki Disneya Auta 3 stanowi świetną propozycję dla młodszych graczy. Dzięki mniejszej ilości symboli (na każdej karcie znajduje się ich 6) oraz znanym, łatwym do nazwania postaciom z bajek, ta wersja jest odpowiednia dla dzieci od 4 roku życia.

Zamknięta w solidnym, metalowym pojemniku poręczna karcianka Dobble sprawdzi się zawsze, gdy chcemy przyjemnie spędzić czas w domu, jak i poza nim: w kolejce do lekarza, w pociągu, na pikniku. Zasady tłumaczy się w minutę, więc wprowadzenie nowego gracza nie stanowi żadnego problemu, a pięć trybów rozgrywki sprawia, że nigdy nie będziemy się nudzić. Najnowsza wersja gry, Dobble Auta 3 zawiera łatwe do rozpoznania i nazwania grafiki, dzięki czemu jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb młodszych graczy.

Zawartość pudełka:
- karty z 31 różnymi symbolami (na każdej karcie po 6 z nich)
- instrukcja
- kolorowa metalowa puszka do przechowywania gry

Wiek graczy: 4+
Liczba graczy: 2-5

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu