Jak to robią najlepsi nauczyciele. 7 prostych sekretów

Jak to robią najlepsi nauczyciele. 7 prostych sekretów
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Przekład:
Bojadżijewa-Wesołowska Karolina
Tytuł oryginalny:
Seven Simple Secrets. What the Best Teachers Know and Do
Rok:
2011
ISBN:
978-83-61309-15-4
Format:
16.5x23.5cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
124
29.00zł

Najlepsi nauczyciele – ci najlepsi z najlepszych – wcale nie są najlepsi, bo takimi się urodzili. Nie są też najlepsi dlatego, że mają najwyższy współczynnik inteligencji. I nie byli najlepszymi nauczycielami, gdy prowadzili swoją pierwszą lekcję. Dlaczego zatem stali się najlepsi? Najlepsi nauczyciele są najlepsi dlatego, że mają ze sobą coś wspólnego – znają siedem prostych sekretów. Właśnie tak – siedem prostych sekretów, które mogą zmienić i zmienią Twoje nauczycielskie życie.

Nie sugerujemy, że każdy może być nauczycielem, a jedynie, że osoby, które wybrały ten zawód z powołania – ci, którzy chcą zmieniać świat i mają to „coś”; ci, którzy – głęboko w to wierzymy, stanowią obecnie większość nauczycieli – naprawdę mogą stać się takimi nauczycielami, jakich uważamy za najlepszych! Dlatego celem, jaki przyświecał nam podczas pisania tej książki, było wyjawienie sekretów najskuteczniejszych nauczycieli tym wszystkim z Was, którzy każdego dnia mają wpływ na życie dzieci. W Waszych rękach leży przyszłość, a teraz trzymacie w ręku źródło wiedzy o sekretach, które sprawią, że ta przyszłość będzie świetlana!

Książka podzielona jest na siedem części – siedem sekretów, które znają najlepsi nauczyciele. Każdy sekret opisany jest w siedmiu rozdziałach. Taka struktura książki pozwala czytelnikowi skupić się na wybranym sekrecie lub czytać wybiórczo fragmenty. Niezależnie od tego, w jaki sposób przeczytasz tę książkę – od deski do deski za jednym zamachem, skupiając się kolejno na pojedynczych sekretach, czy pozwalając, by podmuch wiatru decydował, którą stronę dziś przeczytasz – gwarantujemy, że wprowadzając w życie te siedem prostych tajemnic, zaczniesz przeobrażać się w najlepszego nauczyciela, jakim tylko możesz zostać!

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu