Agatston Arthur

Wyświetl:
Sortuj według:

 

Dieta South Beach czyli jak w 30 dni zyskać zdrowie i schudnąć

Dieta South Beach to opracowany przez lekarza skuteczny i niezawodny program szybkiej i bezpiecznej utraty masy ciała. Jej autor stworzył tę dietę dla swoich pacjentów cierpiących na choroby serca i cukrzycę, ale mogą z niej korzystać wszyscy. To nie kolejna książka o diecie, to książka o tym, jak być zdrowym i mieć dobre samopoczucie, a tym samym cieszyć się życiem i optymistycznie patrzeć na świat.

34.90zł

 

Dieta South Beach. Przewodnik

Dzięki temu podręcznemu przewodnikowi dowiesz się, co dokładnie jeść, a czego unikać, jak wybierać zdrowe potrawy odpowiadające zasadom diety South Beach. Przedstawiono w nim ponad 1300 produktów żywnościowych podzielonych na kategorie, takie jak owoce, warzywa, mięso, ryby, pieczywo, napoje, itd.

19.40zł
$nbsp;

Powiedz stop zawałom serca. Czterostopniowy program, który może uratować twoje życie

South Beach. Program dla serca

Choroby serca stanowią jedną z głównych przyczyn zgonów w przypadku obojga płci. Szokujący fakt jest taki, że większości ataków serca i udarów dałoby się zapobiec dzięki wiedzy medycznej, jaką już posiadamy. A jednak tak się nie dzieje! W ramach tej osobistej i zaangażowanej książki doktor Arthur Agatston, który pomógł już milionom ludzi odkryć zdrowy tryb życia, staje się orędownikiem ...

30.45zł
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu