Bosmans Phil

Wyświetl:
Sortuj według:

- czyli mały przewodnik dla serca

Przepisy na miłość

Miłość jest wszystkim - początkiem i końcem. Najlepsze, co możemy uczynić na tym świecie, to zawierzyć miłości... i nareszcie zacząć kochać.

Zawarte w niniejszej książce teksty Phila Bosmansa, pełne serdecznego ciepła i głębokiej refleksji, prowadzą nas poprzez pory roku, które są jednocześnie porami życia oraz ludzkiej duszy. Z książki tej bije typowe dla Bosmansa ciepło ...

16.80zł

- czyli jak znaleźć odrobinę nieba na ziemi

Przepisy na radość

"Żeby cieszyć się ze wszystkiego, niczego nie trzeba posiadać.Wystarczy, że spojrzę na małe rzeczy, na zwykłych, prostych ludzi.Tak dużo jest niespodzianek, tak wiele cudów, które odkrywam, gdy otwieram oczy i kiedy je zamykam".

 

 

16.80zł
$nbsp;

- czyli jak uprościć sobie życie

Przepisy na szczęście

"Dziś jest dniem dobrym na to,by być szczęśliwym!Dziś zostało Ci ofiarowane,abyś się nim cieszył, był radosnyi zadowolony.Wczoraj masz już za sobą.Jutro dopiero nadejdzie.Dzisiaj: jedyny dzień,Który trzymasz w dłoni.Uczyń go swym najlepszym dniem!Wspaniale!"

Kolejna niezwykła książka Phila Bosmansa zawierająca swoiste „przepisy" na szczęście. Lektura jej ma być bodźcem do ...

14.70zł

- czyli jak nie być malkontentem

Przepisy na życie

"Żyć prawdziwieto znaczy żyć dniem dzisiejszym.Życie jest krótkie, tak szybko przemija. Dzień, którego nie przeżyłeś,jest dniem straconym.Nie mrocz swej duszy lękiemi troską jutra. Nie niepokój serca całą nędzą dnia, który przeminął".

Kolejna optymistyczna książka Phila Bosmansa z serii „Przepisów". Zaczerpniemy z niej wiele życiowych mądrości. Nauczymy się, jak w naszym ...

15.75zł
$nbsp;

 

Szczęście na każdy dzień

Zbiór złotych myśli, aforyzmów na każdy dzień

20.90zł

 

Szczęście na każdy dzień

Zbiór złotych myśli, aforyzmów na każdy dzień

19.90zł
$nbsp;

czyli jak znaleźć wielką radość w małych rzeczach

Żyć każdym dniem

Znajdujące się przed tobą teksty, są jak promienie słońca, mogące oświetlić ciemne strony życia dzięki "odrobinie szkła", przez którą przebłyskuje miłość. Niech ten swoisty przewodnnik stanie się dla ciebie oparciem na każdy dzień i pomoże Ci żyć sercem, a to oznacza: żyć z miłości i dla miłości.

 

 

37.80zł
 

Secondary menu

płatności obsługuje payu