Księgarnia SympTomy

Kategorie testów
Kategorie książek
KR Kwestionariusz Refleksyjności

Kwestionariusz Refleksyjności służy do diagnozy refleksyjności jako cechy stylu poznawczego. Pozwala na osobną ocenę dwu jej typów – refleksyjności rozumianej jako aktywność poznawcza związana z silną motywacją zadaniową i zaufaniem do własnych możliwości (skala Rozwaga) oraz refleksyjności rozumianej jako ostrożność wynikająca z lęku przed niepowodzeniem i braku wiary w siebie (skala Niepewność siebie).

dowiedz się więcej
nowość
KR Kwestionariusz Refleksyjności
TPE Test Płynności Ekspresyjnej

TPE  to test płynności werbalnej. Jest pierwszym w Polsce znormalizowanym narzędziem do badania zdolności twórczych na materiale werbalnym. Może stanowić doskonałe uzupełnienie testu TCT-DP, który pozwala na ocenę zdolności twórczych na materiale figuralnym.

Służy przede wszystkim do celów przesiewowych i badawczych. Może być wykorzystywany do oceny sprawności językowej, w diagnozowaniu kreatywności, a także jako narzędzie pomocnicze w ocenie sprawności funkcji wykonawczych. Doskonałe narzędzie do wykorzystania w procesach rekrutowania osób do prac wymagających elokwencji.

dowiedz się więcej
nowość
TPE Test Płynności Ekspresyjnej
APIS-Z(R) Bateria testów APIS-Z(R)

Bateria APIS-Z(R) jest wielowymiarowym narzędziem służącym do diagnozy inteligencji ogólnej.

Może znaleźć zastosowanie m.in. w doradztwie zawodowym dla młodzieży, zwłaszcza w zakresie wyboru kierunku kształcenia pomaturalnego  (zawiera cenne w tym zakresie normy dla uczniów ostatnich klas szkół średnich). Przydatny w procesach  rekrutacji, selekcji pracowników oraz doradztwie zawodowym dla osób dorosłych.

dowiedz się więcej
nowość
APIS-Z(R) Bateria testów APIS-Z(R)
Leiter-3 Międzynarodowa Wykonaniowa Skala Leitera – wydanie trzecie
  • Nowa wersja znanej w Polsce Skali Leitera
  • Narzędzie przeznaczone do oceny inteligencji niewerbalnej, pamięci niewerbalnej i uwagi
  • Jedynym test całkowicie niewerbalny
dowiedz się więcej
nowość
Leiter-3 Międzynarodowa Wykonaniowa Skala Leitera – wydanie trzecie
ABAS-3 System Oceny Zachowań Adaptacyjnych – wydanie trzecie

System Oceny Zachowań Adaptacyjnych ABAS-3 to narzędzie umożliwiające kompleksową ocenę zachowań adaptacyjnych niezbędnych do efektywnego i niezależnego funkcjonowania w społeczności.

ABAS-3 jest pierwszym w pełni znormalizowanym narzędziem na polskim rynku testów służącym do oceny zachowań adaptacyjnych u dzieci i młodzieży. Jest znakomitym narzędziem do oceny poziomu przystosowania społecznego.

dowiedz się więcej
nowość
ABAS-3 System Oceny Zachowań Adaptacyjnych – wydanie trzecie

Stacjonarna Księgarnia Symptomy ponownie otwarta.

W tym roku również przez cały sierpień.

Zapraszamy!Dla wszystkich, którzy w wakacyjne miesiące planują sięgnąć po książki, przygotowaliśmy promocję -15% na wszystkie książki, gry i zabawki.

Promocja -15% obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. i obejmuje wszystkie książki, gry i zabawki zarówno przy sprzedaży internetowej przez stronę https://www.practest.com.pl, jak i w stacjonarnej Księgarni Symptomy (Belwederska 6a, Warszawa).  

Zamawiając w sklepie internetowym należy wpisać kod rabatowy: LATO. Ceny wyświetlone na stronie nie uwzględniają bonifikaty rabat odlicza się od wszystkich pozycji w koszyku po aktywacji kodu.

Promocja nie dotyczy testów psychologicznych. Rabat nie obejmuje kosztów wysyłki.

Nowości
Dla dzieci
Wyprzedaż