Miłość i seks. Bezpruderyjny poradnik dla dziewczyn

Miłość i seks. Bezpruderyjny poradnik dla dziewczyn
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Autor/Autorzy:
Przekład:
Górecka Dominika
Wydawca:
Rok:
2012
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-7554-302-5
Format:
12.5x19.5cm
Oprawa:
Miękka
Liczba stron:
352
34.90zł


Tego nie znajdziesz w internecie! Wszystko, co chciałabyś wiedzieć o miłości, seksie i nie tylko – poważny i wiarygodny poradnik dla nastolatek. Przesłanie Kateriny Janouch brzmi: „Chciałabym, żebyś uwierzyła w siebie. Jesteś świetna, dobra, mądra i ładna. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej! Poznaj swoje prawa i uważaj na siebie. Nie współżyj na innych warunkach niż twoje. Nie potrzebujesz chłopaka, żeby być istotą seksualną. Nie będę cię pouczać – chciałabym jednak cię zainspirować. Potrafisz, uwierz w to!”.

To książka dla wszystkich młodych dziewcząt. Znajdą w niej odpowiedzi na pytania, których być może nie odważyłyby się zadać koleżance, rodzicom, czy lekarzowi. Autorka pisze na temat miłości, seksu, ciała i genitaliów. Z wielkim wyczuciem odpowiada na najczęściej zadawane przez nastolatki pytania związane z seksualnością. Dzięki temu poradnikowi lepiej poznasz swoje ciało i potrzeby.
Katerina Janouch jest pisarką i doświadczoną seksuolożką. Należy do najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związków i miłości. Jej książki sprzedają się w setkach tysięcy egzemplarzy.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu