Opcja B. Jak radzić sobie z traumą po stracie, stawić czoła trudnościom i odzyskać radość życia

Opcja B. Jak radzić sobie z traumą po stracie, stawić czoła trudnościom i odzyskać radość życia
Typ:
Książka
Dostępność:
Produkt dostępny
Przekład:
Kościuk Zbigniew
Tytuł oryginalny:
Option B. Facing Diversity, Building Resilience, and Finding Joy
Wydawca:
Rok:
2018
Wydanie:
I
ISBN:
978-83-268-2617-7
Format:
13.5x21.0cm
Oprawa:
Miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:
360
39.99zł

Gdy po stracie męża Sheryl rozpaczała: "Chcę Dave'a z powrotem" przyjaciel powiedział jej: "Opcja A nie jest dostępna. Po prostu wyciśnijmy co się da z opcji B”
Po nagłej śmierci męża Sheryl Sandberg przygotowywała się do przejęcia roli ojca dla swoich dzieci. Czuła, że okaleczona rodzina już nigdy nie będzie umiała cieszyć się życiem. Wtedy Adam Grant, psycholog traumatolog oraz przyjaciel Sheryl opowiedział jej o pewne konkretnych działaniach, które ludzie mogą podjąć, by wydobyć się z dna rozpaczy i wyzdrowieć.
„Opcja B” łączy przeżycia Sheryl z otwierającymi oczy wskazówkami doświadczonego lekarza na temat tego, jak znaleźć w sobie siłę w obliczu tragicznych przeciwności losu. Przytacza historie wielu ludzi, którzy przezwyciężyli życiowe wyzwania. Pokazuje, w jaki sposób najlepiej rozmawiać i pomagać innym w sytuacjach kryzysowych, i podsuwa praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia odpornych na trudne sytuacje rodzin, społeczności i miejsc pracy.

Sheryl Sandberg - była wiceprezes Global Online Sales and Operations Google, była szefowa personelu Departamentu Skarbu Stanów Zjednoczonych, od 2008 jest szefową operacyjną Facebooka. Należy do najbardziej wpływowych i najlepiej opłacanych kobiet w amerykańskim biznesie.

Klienci kupujący ten produkt, kupowali także:

Secondary menu

płatności obsługuje payu