logo
logo

Szkolenie z podstaw psychometrii

Minuta czytania • poniedziałek, 13 listopada 2023

 

Czy chcesz zwiększyć kompetencje w zakresie stosowania testów przeznaczonych dla Twojej grupy zawodowej, a nie przeszedłeś jeszcze odpowiednich szkoleń?

 

Większość narzędzi dostępnych w naszej ofercie przeznaczonych jest wyłącznie dla psychologów, ale część została opracowywana jako narzędzia pracy także dla innych grup zawodowych: pedagogów, neurologopedów, pediatrów, psychiatrów, pielęgniarki pediatryczne i psychiatryczne, psychoterapeutów, specjalistów HR, doradców zawodowych i innych specjalistów.

Zgodnie z kategoryzacją Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, aby zakupić i stosować te testy (oznaczone jako testy kategorii B1 i B2) specjaliści nie będący psychologami muszą spełnić konkretne warunki oraz przebyć odpowiednie szkolenia, m.in. zaliczyć szkolenie z podstaw psychometrii.
Dowiedz się więcej o zasadach dostępu do testów

 

Zapraszamy na szkolenie online „Podstawy psychometrii dla osób niebędących psychologami” organizowane w dniach 22–29 listopada 2023 r.
Zapisz się

Co daje szkolenie z podstaw psychometrii?

1. Zdobędziesz podstawową wiedzę z zakresu oceny własności psychometrycznych testów, zaznajomisz się z procedurami prowadzenia badań oraz obliczania i analizy wyników testowych.

2. Po zaliczeniu egzaminu nabędziesz uprawnienia do zakupu i stosowania testów z kategorii B1, stworzonych nie tylko dla psychologów, ale z myślą także o innych specjalistach.

3. Dzięki zaliczeniu egzaminu zdobędziesz uprawnienia do uczestniczenia w szkoleniach dotyczących testów z kategorii B2, przeznaczonych dla Twojej grupy zawodowej. Zaliczenie tych szkoleń nadaje uprawnienia do nabycia i stosowania testu na nim omawianego.

 

Pytania dotyczące szkoleń prosimy kierować do p. Ewy Sapryk: szkolenia@practest.com.pl, tel. 22 841 02 37.

 

 

 

Inne aktualności

Świąteczna promocja na książki i zabawki

W dniach 1–22 grudnia 2023 r. wszystkie książki i zabawki z 15% rabatem.

Świąteczna promocja na książki i zabawki

V Krajowa Konferencja Psychologii Klinicznej

W dniach 23–25.11.2023 r. uczestniczyliśmy w Konferencji, która odbyła się pod hasłem „Psychologia kliniczna w czasach nie-pokoju"

V Krajowa Konferencja Psychologii Klinicznej

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

Trwająca w Ukrainie wojna spowodowała konieczność diagnozy osób nie posługujących się językiem polskim. Staramy się ułatwić badanie osób przybyłych z Ukrainy.

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

Nowość w IDS-2: arkusz zapisu Inteligencja – IQ ogólny

Nowy rodzaj arkusza pozwala na obliczenie IQ ogólnego na podstawie 7 testów inteligencji skal IDS-2

Nowość w IDS-2: arkusz zapisu Inteligencja – IQ ogólny

Szkolenie ze stosowania i interpretacji ABAS-3

Zapraszamy specjalistów zainteresowanych kompleksową diagnozą zachowań adaptacyjnych

Szkolenie ze stosowania i interpretacji ABAS-3

Szkolenia w grudniu

Zachęcamy do zapisów na szkolenia ze stosowania i interpretacji testów

Szkolenia w grudniu

Warsztat specjalisty HR

Szkolenia ze stosowania i interpretacji testów przydatnych w obszarze HR

Warsztat specjalisty HR

Chcesz otrzymywać aktualne informacje
o testach, szkoleniach i promocjach na książki?

Wczytywanie...

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙