logo
logo

33. Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej pt. „Wyzwania adaptacyjne i wsparcie rozwoju w cyklu życia”

Minuta czytania • poniedziałek, 23 czerwca 2025

 

Za nami 33. Ogólnopolska Konferencja Psychologii Rozwojowej pt. „Wyzwania adaptacyjne i wsparcie rozwoju w cyklu życia”, zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Psychologii Rozwoju Człowieka i Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej.

 

Podczas konferencji można było śledzić różne naukowe ścieżki psychologii rozwoju – od badań jakościowych i narracyjnych, przez tradycyjne badania kwestionariuszowe, aż do obserwacji zabawy rodzica i dziecka i rozmów dzieci z robotami – cała mozaika metodologii i tematów badań! Wieczorne spotkanie w Café Mozaika pozwoliło na nawiązanie nowych kontaktów i wymianę doświadczeń badawczych i diagnostycznych.

Pracownia Testów Psychologicznych PTP miała przyjemność objąć to wydarzenie patronatem.

W trakcie konferencji nasi przedstawiciele poprowadzili również dwa warsztaty poświęcone diagnozie dzieci i młodzieży:

  • System SENA – prezentacja narzędzia i studium przypadku – dr Emilia Wrocławska-Warchala, Joanna Niedziela,
  • Wykorzystanie kwestionariuszy Conners 3 i testu EXAT w diagnozie ADHD – dr Radosław Wujcik.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a uczestnikom za obecność i inspirujące rozmowy. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia.


Inne aktualności

XXVI Kongres Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego

Jesteśmy Partnerem Głównym tego wydarzenia

XXVI Kongres Polskiego Towarzystwa Neuropsychologicznego

XXXVII Kongres Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Pracownia Partnerem Głównym Kongresu

XXXVII Kongres Polskiego Towarzystwa Psychologicznego

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

Trwająca w Ukrainie wojna spowodowała konieczność diagnozy osób nie posługujących się językiem polskim. Staramy się ułatwić badanie osób przybyłych z Ukrainy.

Jesteśmy solidarni z Ukrainą!

SCID-5-CV w przygotowaniu

Narzędzie diagnostyczne stworzone z myślą o profesjonalistach zajmujących się zdrowiem psychicznym – przede wszystkim o psychologach i lekarzach psychiatrach

SCID-5-CV w przygotowaniu

Gościnne wykłady Pracowni na UKEN w Krakowie

Wykłady poświęcone tematyce adaptacji kulturowej i konstruowania testów psychologicznych

Gościnne wykłady Pracowni na UKEN w Krakowie

Lato z książką? Tak!

Do 9 lipca wszystkie książki, gry i zabawki z rabatem 15%

Lato z książką? Tak!

Konferencja European Test Publishers Group (ETPG)

Tegoroczna Konferencja zorganizowana pod przewodnictwem Geralda Schuhfrieda (SCHUHFRIED GmbH), odbyła się w Wiedniu

Konferencja European Test Publishers Group (ETPG)

Chcesz otrzymywać aktualne informacje
o testach, szkoleniach i promocjach na książki?

Wczytywanie...

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙