logo
logo

Dla specjalistów HR

Co możemy Ci zaoferować?

Czy wiesz, że testy psychologiczne mają również zastosowanie w obszarze HR?

Stosowanie metod diagnostycznych odpowiednich dla specjalistów HR pomaga budować politykę personalną w organizacji. Pomiar niektórych zdolności i cech psychologicznych jest przydatny w procesie rekrutacyjnym, pomaga wyznaczyć ścieżkę rozwoju pracownika, jak również orzekać o jego zdolności wykonywania szczególnych prac (np. w zawodach trudnych i niebezpiecznych).

Część z testów dostępna jest wyłącznie dla psychologów, ale wiele także dla innych grup zawodowych, po spełnieniu warunków określonych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Dzięki temu specjalista HR nie będący psychologiem, może skorzystać z przydatnych w jego pracy zawodowej narzędzi psychometrycznych.

Z myślą o osobach, które chcą wzmocnić swoje kompetencje w zakresie prowadzenia procesów selekcji, rekrutacji i wyznaczania ścieżek rozwoju pracowników, opracowaliśmy cykl szkoleń „Warsztat specjalisty HR”. Specjalistom nie będącym psychologami szkolenia pozwalają uzyskać uprawnienia do zakupu i stosowania niektórych testów. Psycholog może kupić wszystkie testy bez ograniczeń, a szkolenia pomagają mu w poznaniu nowych testów i rozwinięciu umiejętności zawodowych.

Chcesz otrzymywać aktualne informacje
o testach, szkoleniach i promocjach na książki?

Wczytywanie...

An error has occurred. This application may no longer respond until reloaded. Reload 🗙